\

Автор: admin от 23-10-2015, 20:10, посмотрело: 496

0

Мектеп туралы мәлімет

Барлығымыз Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Баршаға арналған қазіргі заманғы мемлекетіміз үшін бес институттық реформаны жүзеге асырудың 100 нақты қадамын» жариялағанын білеміз. 5-Есеп беретін мемлекетті қалыптастыру бөлімінің 99-қадамында Елбасымыз: «...мемлекеттік органдар мен әкімдік жанындағы қоғамдық кеңестердің бюджеттерді, есептерді, мақсатты индикаторларға қол жеткізуді, азаматтардың құқықтары мен еркіндіктерін қозғайтын нормативтік – құқықтық актілер жобаларын, бағдарламалық құжаттар жобаларын талқылау бөлігіндегі рөлдерін күшейту» қажеттігін көрсеткен болатын.

Мектебіміз – 2000 және 2001 жылдары екі этаппен пайдалануға берілді. Жобалық қуаттылығы – 1176 оқушыға арналған. Қазіргі таңда мектепте - 2825 оқушы (1-11 сыныптар бойынша), 130 оқушы мектепалды дайындық сыныбында оқиды. Барлық сынып комплектісі – 105, мектепалды даярлық сыныбының топ саны – 5.

Мұғалімдер саны – 204, Жоғарғы білімдісі -189, арнаулы орта білімдісі -15. Жоғарғы санаттысы - 41, бірінші санаттысы - 42 , екінші санаттысы - 76 . Медициналық қызметкерлер саны – 2, кітапханашылар – 2, есепшілер – 2, кіші қызметкерлер саны – 39.

Мектебіміздің білім сапасы жақсы жағдайда деп айтуға болады. Оның айғағы 2015 жылдың сәуір айында 9-сынып оқушыларымыздың (258 оқушы) «Оқушылар жетістігін сырттай бағалау» бойынша – орташа балл -49,39 , ҰБТ көрсеткіші – 98,04 баллды көрсетті. ҰБТ көрсеткішінен қала бойынша өткен оқу жылында 200 мектептің ішінде – 73 орынды иемденсек, биылғы жылы – 38 орынды иемдендік. Әрине бұл біздің мектептің ұстаздарының қажырлы еңбегі екенін атап айтуға болады.

Оқушыларымыз жыл бойына өтетін аудандық қалалық, халықаралық пәндік олимпиадалар, ғылыми жобалар, спорт және өнер жарыстары мен конкурстарға белсене араласады. Нәтижесінде 187 оқушы жүлделі орындарға ие болды.

Фотографии школы

О школе О школе

Фотография администрации

Категория: о школе

"Менің таңдауым - балаларға көмек көрсету!"

Автор: admin от 22-08-2018, 06:44, посмотрело: 80

0
Жаңа оқу жылы қарсаңында "Мектепке жол" жалпы республикалық қайырымдылық акциясы басталды. Мектепке жол акциясы 2018 жылғы 1 тамыз бен 30 қыркүйек аралығында "Менің таңдауым - балаларға көмек көрсету!" ұранымен өткізіліп жатыр. Біздің №26 жбб мектепте, әлеуметтік себептер бойынша балалардың мектепке бармауының алдын алу үшін өз жұмысын бастап кетті.
Арамызда алғашқы қадамын жасап, қол ұшын берген жомарт жандар да жоқ емес. Атап айтар болсақ "Іле Алатау", "Бахар" жеке кәсіпкерлері және мектеп ұжымынан жеке тұлға ретінде шыққан жомарт жандар қолдап кетті. Қазіргі таңда акция аясында 1-20 тамыз аралығында 15 оқушыға 152000 теңге көлемінде мектеп формасы, мектеп аяқ киімін, крассовка, мектеп сумкасын, кенце құрал жабдықтары алынды. Әліде де көмек көрсетіледі. Қайырымдылық жасаудан шаршамайық!

"Менің таңдауым - балаларға көмек көрсету!"

Категория: о школе